HUBS / PROCES

PROCES

JAK WYGLADA WSPÓŁPRACA
Z NAMI?

1. POZNANIE

To pierwszy i najważniejszy etap. Klient mówi nam o swoich potrzebach, oczekiwaniach, marzeniach. Dokonujemy wywiadu na temat upodoba Klienta względem wnętrza. Rozmawiamy również o budżecie przeznaczonym na realizację.

2. INWENTARYZACJA

Dokonujemy dokładnych pomiarów wnętrza przed przystąpieniem do prac. Jeśli inwentaryzacja jest w trakcierealizacji, pracujemy na rysunkach dostarczonych przez Klienta, a w późniejszym etapie wykonujemy inwentaryzację.

3. PROJEKT KONCEPCYJNY

To model 3D wnętrza. Na tym etapie zastanawiamy się nad wszystkimi możliwymi i najlepszymi rozwiązaniami funkcjonalnymi wnętrza: jakie funkcje spełniają pojedyncze pomieszczenia, jak się przenikają, jakie są upodobania domowników itp. Na tym etapie przedstawiamy wszystkie logiczne rozwiązania.

4. WIZUALIZACJE

Na podstawie wybranego przez Klienta układu funkcjonalnego wnętrza tworzymy fotorealistyczne wizualizacje, które przedstawiają inwestycję już po zakończonym remoncie. Wybieramy kolorystykę, materiały, konkretne meble, lampy itp.

5. KOSZTORYS I DOKUMENTACJA

Kosztorys właściwie uściśla wcześniej przyjęty budżet. Dokumentacja w postaci książki projektowej i wersji elektronicznej przekazywanych Klientowi, zawiera potrzebne ekipie wykonawczej i stolarzowi rysunki, a także informacje dotyczące całkowitego wyposażenia.

6. SPRAWDZONE KONTAKTY

Na życzenie Klienta dysponujemy listą kontaktów ze sprawdzonymi Wykonawcami z różnych branż w zakresiewykończenia i wyposażenia wnętrz.

MASZ PYTANIA?
NAPISZ DO NAS!
    * Pola wymagane do wysłania poprawnej wiadomości

    NAJNOWSZE PROJEKTY