HUBS / IDEA

IDEA

DOŚWIADCZENIE

Działając na rynku od 2011 roku projektujemy wnętrza w stanie deweloperskim i z rynku wtórnego; mieszkania, domy, lokale usługowe, przestrzenie biurowe, kawiarnie i hotele. Projektujemy według naszej sprawdzonej idei.

Przygodę z "urządzaniem" zaczynaliśmy dużo wcześniej, jak większość ludzi zagospodarowując osobiste przestrzenie: najpierw jako studenci wynajmowanych powierzchni, z czasem właściciele kawalerek, aż w końcu domów pełnych dzieci i zwierząt.Przez cały ten czas wnętrza dojrzewały, zmieniając się razem z nami i dopasowując do naszych potrzeb. Obserwowaliśmy jak przestrzeń i przedmioty wplatały się w to, co działo się między nami, odzwierciedlając pewne modele relacji; utrwalając je lub osłabiając. I wiemy, że bycie razem nie zawsze jest łatwe, a jednocześnie dom to najważniejsza przestrzeń, w jakiej przebywamy.Tym bardziej wymaga skutecznych rozwiązań. Po co tracić czas, energię, budżet,a niekiedy relacje skoro już przy pierwszym podejściu do aranżowanej przestrzeni można być zadowolonym z efektu.

Z doświadczenia wiemy, że w projektowaniu dużą rolę odgrywają zarówno znajomość designu i trendów, jak również socjologii i psychologii. Ponieważ wszystko opiera się na potrzebach człowieka, pomagamy do nich dotrzeć i przenosimy je na wizje. Projektujemy dla człowieka, który zawsze znajduje się w centrum.

HUB *-centrum

PRZESTRZEŃ WSPIERAJĄCA RELACJE

Wiedza naszego zespołu z zakresu socjologii kultury i psychologii,dziesiątki projektów zrealizowanych na zlecenie Klientów, składają się na nasze podejście do projektowanej przestrzeni.

Stawiamy na bliskość i więzi.
Dom to sieć, na którą składają się jednostki, ale też przestrzeń w której na co dzień funkcjonują, którą oswajają i przekształcają.
Wierzymy, że to, jak mieszkasz czy pracujesz ma wpływ na to, jak się czujesz. Funkcjonalnie zaplanowane mieszkanie, może wspierać Twoje sposoby działania i wpływać na relacje międzyludzkie. Lub przeciwnie- hamować je, doprowadzając do niezadowolenia, frustracji i zmęczenia.
Styl życia i model relacji wpływają na to, jakimi przedmiotami się otaczamy. To czy chcemy być razem, ale osobno czy razem i nie osobno, zadecyduje o wyborze modułowych rozwiązań. Pomożemy Ci elastycznie kreować przestrzeń, dopasowując ją do Twoich preferencji. Przedmioty mają sprzyjać naszym działaniom, nie na odwrót.

PONADCZASOWOŚĆ

Wierni zasadom funkcjonalności, modułowości i elastyczności w tworzeniu projektów idealnie dopasowanych do ich odbiorców, nie zapominamy o dobrym designie. Jesteśmy przekonani, że siła drzemie w prostocie formy i jakości materiałów,a dodatki stanowią zwieńczenie wizji.

INDYWIDUALNE PODEJŚCIE

Każdy jest inny: inne przyzwyczajenia, tradycje, wartości, styl życia oraz pracy, upodobania sprawiają,że podchodzimy indywidualnie do każdej powierzonej nam przestrzeni.
Pracujemy jednak w sposób sprawdzony i metodyczny,aby jak najbardziej usprawnić proces współpracy. Może ona przybierać różną formę, działamy również zdalnie, dopasowując się do sytuacji i Klienta.

Liczy się wygoda działania i komfort życia.
Witaj w HUBS, tu projektujemy świadomie.

PROCES

MASZ PYTANIA?
NAPISZ DO NAS!
    * Pola wymagane do wysłania poprawnej wiadomości

    NAJNOWSZE PROJEKTY