HUBS / PROJEKTY / Kancelaria

Kancelaria

INFORMACJE

RODZAJ:

Kancelaria prawna

MIESZKAŃCY:

-

POWIERZCHNIA:

70 m2

DZIAŁANIE:

Architektura i projekt wnętrza

LOKALIZACJA:

Ostróda

DODATKOWE INFORMACJE:

Lokal położony w kamienicy, lecz wnętrze miało nie nawiązywać do tego klimatu

OPIS PROJEKTU

PODSTAWOWE INFORMACJE

Mimo położenia kancelarii na parterze kamienicy, co naturalnie przywodzi na myśl pewne rozwiązania w kwestiach wystroju wnętrza, wspólnie z Inwestorami podjęliśmy decyzję, że zadziałamy nieco przewrotnie. Dla młodego Zespołu który tu pracuje, ważne było, aby wnętrze miało prostą  i nowoczesną formę. Bez natłoku mebli, dodatków i tkanin, ponieważ są wśród osób alergicy i astmatycy.

PRZESTRZEŃ

Na 70 metrach urządziliśmy dwa przestronne gabinety, mały korytarz,  sekretariat oraz pokój socjalny i toaletę.

Największym wyzwaniem było zagospodarowanie przestrzeni dla sekretariatu. Użyliśmy luster, aby optycznie go powiększyć. Archiwum dokumentów przenieśliśmy do jednego z gabinetów, gdzie ukryła je wysoka i długa na całą ścianę zabudowa meblowa.

MATERIAŁY I ROZWIĄZANIA

Na podłogach we wszystkich pomieszczeniach zaprojektowaliśmy gres o wymiarach 120×120 w delikatnym szaro – beżowym odcieniu. W zbliżonych kolorach jest tapeta w pasy na poszczególnych ścianach. Nawiązując do koloru stolarki okiennej, użyliśmy antracytowych biurek, lamp i dodatków. Łazienka również jest utrzymana w podobnej tonacji, z tym, że płytki mają wzór trójkątów. Tu także lustro zrobiło dużo dobrej pracy w powiększaniu przestrzeni. Mebli jest niewiele, fronty są gładkie i bez połysku, nie narzucają się charakterem, za to ustępują w tym temacie miejsce fotelom.

GALERIA

PODZIEL SIĘ

MASZ PYTANIA?
NAPISZ DO NAS!
    * Pola wymagane do wysłania poprawnej wiadomości

    NAJNOWSZE PROJEKTY