HUBS / PROJEKTY / Dom z żywiczną posadzką

Dom z żywiczną posadzką

INFORMACJE

RODZAJ:

dom wolnostojący

MIESZKAŃCY:

para z dzieckiem

POWIERZCHNIA:

160 m2

DZIAŁANIE:

Projekt wnętrza

LOKALIZACJA:

Sierpin

DODATKOWE INFORMACJE:

żywiczna posadzka

OPIS PROJEKTU

INFORMACJE PODSTAWOWE

Projekt wnętrza domu

NASZE ZADANIE I WYZWANIE

Naszym zadaniem było opracowanie projektu wnętrz, które będą zaskakujące ale jednocześnie niezbyt krzykliwe. Po to, by wystrój szybko nie zmęczył domowników. Parter jako strefa wspólnego spędzania czasu miał pogodzić potrzeby wszystkich mieszkańców: zmieścić wygodną kanapę w części telewizyjnej oraz stół jadalniany z możliwością jego rozłożenia a także przestronną kuchnię i łazienkę.

ZASTOSOWANE MATERIAŁY

Wnętrze domu jest nietuzinkowe, bo na całym parterze na podłodze zastosowaliśmy posadzkę żywiczną. I to w trzech różnych kolorach, co dodatkowo stanowi podział tej kondygnacji na strefy: hol, salon, aneks kuchenny. Natomiast drewno pojawiło się częściowo na ścianie i suficie tuż nad kanapą w części wypoczynkowej. Na ścianie na klatce schodowej zastosowaliśmy tynk strukturalny imitujące drapaną korę brzozy. W obu łazienkach ściany częściowo również pokryte są żywicą oraz płytkami, które mają zdecydowane wzory.

Całość domu utrzymana jest w stonowanej kolorystyce. Dzięki minimalnej ilości mebli uzyskaliśmy efekt przestronności. Lampy, płytki w łazienkach, i pojedyncze kontrasty kolorystyczne sprawiają, że dom jest przytulny.

A także z odrobiną humoru, gdzie już od progu domu wita gości fototapeta- grafika przedstawiająca podobiznę mieszkańców.

GALERIA

PODZIEL SIĘ

MASZ PYTANIA?
NAPISZ DO NAS!
    * Pola wymagane do wysłania poprawnej wiadomości

    NAJNOWSZE PROJEKTY