HUBS / PROJEKTY / Dom pod Wrocławiem

Dom pod Wrocławiem

INFORMACJE

RODZAJ:

dom wolnostojący

MIESZKAŃCY:

małżenstwo z dwójką synów

POWIERZCHNIA:

170 m2

DZIAŁANIE:

Projekt wnętrza

LOKALIZACJA:

Wrocław

DODATKOWE INFORMACJE:

kolorowe sypialnie

OPIS PROJEKTU

INFORMACJE PODSTAWOWE

Projekt wnętrza domu

NASZE ZADANIE I WYZWANIE

To zaprojektowanie domu dla czteroosobowej rodziny, w której nikt nie znosi nudy…również kolorystycznej.

ZASTOSOWANE MATERIAŁY I KOLORYSTYKA

Kolorystyka domu jest bardzo zróżnicowana i dopasowana do upodobań każdego z domowników. Nie wahali się przed zastosowaniem tapet czy wzorów. Zaproponowane przez nas rozwiązania są odpowiedzią na potrzeby każdej z czterech osób. Dzięki czemu dom jest wygodny.

Kuchnia jest tylko częściowo otwarta na salon, co jest wynikiem wcześniejszych doświadczeń rodzinnych. Przy małych dzieciach trudno jest w tym pomieszczeniu utrzymać porządek.

Salon jak część wspólna jest stonowany kolorystycznie. Znalazła się w nim wygodna kanapa, stół jadalniany, kominek i telewizor na dłuższe zimowe wieczory.

Sypialnie są odzwierciedleniem temperamentów domowników, każda jest inna i każda charakterna.

Również w różnym stylu są oba hole- jeden jasny, drugi prowadzący do sypialni- ciemny. Zupełnie różne w wystroju są obie łazienki.

Wydawać by się mogło, że kiedy w trendach dominują spokojne i stonowane barwy, ta feria barw wprowadzi zamieszanie. Tymczasem wprowadziła dużo energii, a każde pomieszczenie stanowi miłą niespodziankę dla odwiedzających gości. Dzięki minimalnej ilości mebli i jednakowym podłogom w pokojach i aneksie kuchennym, udało się zachować mimo wszystko ład. Kontrolowany 🙂

GALERIA

PODZIEL SIĘ

MASZ PYTANIA?
NAPISZ DO NAS!
    * Pola wymagane do wysłania poprawnej wiadomości

    NAJNOWSZE PROJEKTY