HUBS / PROJEKTY / Mieszkanie na wynajem

Mieszkanie na wynajem

INFORMACJE

RODZAJ:

Mieszkanie

MIESZKAŃCY:

na wynajem

POWIERZCHNIA:

52 m2

DZIAŁANIE:

Architektura i projekt wnętrza

LOKALIZACJA:

Ostróda

DODATKOWE INFORMACJE:

racjonalne zarządzanie budżetem remontowym

OPIS PROJEKTU

INFORMACJE PODSTAWOWE

Architektura i projekt wnętrza

NASZE ZADANIE I WYZWANIE

Otrzymaliśmy rzut jednego pomieszczenia z trzema oknami,a naszym zadaniem było przede wszystkim wyodrębnienie pomieszczeń: sypialni, łazienki i kuchni. Nowe mieszkanie stanowić ma inwestycję na wynajem.

Podczas wyodrębniania nowego układu pomieszczeń uzgodniliśmy wraz z Inwestorem, że na środku największego pomieszczenia wymurujemy ściankę. Z jednej strony ścianka posłuży jako oddzielenie strefy relaksu z kanapą od części aneksu kuchennego. Z drugiej zaś, stanowić będzie miejsce na telewizor i swoiste oparcie dla stołu i krzeseł w kuchni.

ZASTOSOWANE MATERIAŁY I KOLORY

W mieszkaniu nie ma typowego przedpokoju, dlatego tuż przy drzwiach wejściowych zaprojektowaliśmy szafę i miejsce na wieszak na ubrania oraz małe szafki na buty.

W sypialni jedną ze ścian również zabudowaliśmy szafą, aby było miejsce do przechowywania rzeczy i ubrań. Wszystkie zabudowy meblowe wraz z kuchenną są zaprojektowane z tego samego materiału i w tym samym kolorze, po to, by zachować spójność.

To samo zadziało się z podłogą, czyli we wszystkich pomieszczeniach zastosowaliśmy gres w białym odcieniu z delikatnymi wzorami.

Konstrukcję łóżka sypialnianego tworzą palety, dzięki czemu pomieszczenie zyskuje charakter.

W łazience zamiast standardowej kabiny prysznicowej zaproponowaliśmy przesłonę, co zawdzięczamy dużej przestrzeni tego pomieszczenia. Oprócz bieli płytek, na ścianach pojawił się kolor antracytowy i zagościł również na suficie.

Tym samym mieszkanie składa się z salonu z aneksem kuchennym, sypialni i sporej łazienki. Mieści w sobie wszystko, co potrzebne jest do komfortowego życia dla jednej lub dwóch osób i ma swój niepowtarzalny charakter.

 

GALERIA

PODZIEL SIĘ

MASZ PYTANIA?
NAPISZ DO NAS!
    * Pola wymagane do wysłania poprawnej wiadomości

    NAJNOWSZE PROJEKTY